Ο πιο γρήγορος τρόπος για να αποκτήσετε μια εκπληκτική εικόνα προφίλ στο Facebook
Miscellanea / / November 29, 2021
Έχετε το νέο Facebook; Ξέρετε, όπου το προφίλ φαίνεται λίγο διαφορετικό, με τον τοίχο, τις καρτέλες πληροφοριών στα αριστερά και τις σύντομες πληροφορίες προφίλ στην κορυφή… το έχετε αυτό; Λοιπόν, αν το κάνετε, τότε θα ξέρετε ότι σχεδόν όλοι προσπαθούν να χακάρουν τις φωτογραφίες του προφίλ τους ώστε να εκτείνονται σε αυτά τα πλέγματα στη μέση της σελίδας.
Ακολουθεί ένα παράδειγμα – το παρακάτω είναι το προφίλ του Alexandre Oudin, ο οποίος, νομίζω, ήταν το πρώτο άτομο που δοκίμασε αυτήν την καινοτόμο διάταξη.
![Facebookprofilehack1](/f/17207026dc9e04bb0774550441429752.jpg)
Η εμφάνιση της εικόνας του προφίλ σας με τον παραπάνω τρόπο δεν είναι τόσο απλή… μέχρι να χρησιμοποιήσετε αυτό το εξαιρετικό εργαλείο που ονομάζεται Pic Scatter. Το Pic Scatter καθιστά εξαιρετικά εύκολο να τακτοποιήσετε τη φωτογραφία σας με τρόπο που να εμφανίζεται όπως θέλετε στο προφίλ σας στο Facebook.
![Picscatternewfacebookprofilepicturehack1](/f/a91cffac96ab3d1756948b27da2e4492.png)
Όπως βλέπετε στο παραπάνω στιγμιότυπο οθόνης, η αρχική σελίδα του ιστότοπου είναι καθαρή και απλή. Απλώς κάντε κλικ στη δημιουργία μιας εικόνας προφίλ και ανεβάστε τη φωτογραφία σας. Θα σας προτείνει να ανεβάσετε μια φωτογραφία με διαστάσεις μεγαλύτερες από 700X540 για καλύτερα αποτελέσματα.
![Picscatternewfacebookprofilepicturehack2](/f/0f98dff111647786850ecca44f9fa482.png)
Η φωτογραφία θα εμφανιζόταν σε μια διεπαφή που είναι αντίγραφο του νέου σχεδίου προφίλ του Facebook. Μπορείτε να το σύρετε για προσαρμογή, να χρησιμοποιήσετε το κουμπί προσαρμογής στην οθόνη για να μειώσετε ή να αυξήσετε το μέγεθος και επίσης να το προσαρμόσετε σύμφωνα με τις γραμμές του κειμένου πληροφοριών που μπορεί να έχετε πάνω από αυτό στο πραγματικό προφίλ. Είναι όλα πολύ απλά και εύκολα.
Και αφού τελειώσετε, θα μπορούσατε να το δημοσιεύσετε απευθείας στο Facebook. Θα ζητούσε την άδεια να δημοσιεύσει στο προφίλ σας και μόλις εγκρίνετε, θα πρέπει να είστε έτοιμοι!
Τώρα, δεν έχω ακόμη αποκτήσει το νέο προφίλ στο Facebook, οπότε δεν μπορούσα να δημοσιεύσω την παραπάνω εικόνα και να ελέγξω αν τελικά λειτουργεί καλά. Αλλά σίγουρα φαίνεται ότι θα έπρεπε, οπότε γιατί όσοι από εσάς έχετε το νέο Facebook, δεν το δοκιμάσετε και ενημερώστε με. Θα περιμένω τα σχόλιά σας. 🙂
Ρίξτε μια ματιά στο Pic Scatter για τη γρήγορη δημιουργία μιας καταπληκτικής φωτογραφίας προφίλ για το νέο Facebook. ( Ευχαριστώ Κάλι )